Artykuł3

Artykuł3


Jeśli twój pies ma pchły, może to być bardzo nieprzyjemne doświadczenie dla nich, które szkodzi ich zdrowiu na wiele innych sposobów, niż myślisz . Oczywiście pies nie tylko odczuwa pchły, ale jednocześnie powinien spodziewać się, że wpłynie to na ich nastrój i zachowanie, wpłynie na jakość ich skóry i sierści, spowoduje inne niepokoje, sprawi, że będą bardziej podatne na inne choroby i nie tylko. W końcu pchły to pasożyty żyjące na skórze, które wysysają krew i które nieustannie obciążają psa - jak byś się czuł?

 W tym celu utrzymanie pcheł pcheł wolnych powinno być ważnym priorytetem dla właścicieli psów i musisz upewnić się, że zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby wyleczyć problem, gdy tylko się pojawi. W tym celu Capstar to świetny produkt, który może pomóc w walce z pchłami. Ale co to jest?

 Wielu właścicieli psów nie słyszało o Capstar, ale mimo to jest to skuteczne leczenie dla psów. Capstar jest wyjątkowy od wielu metod leczenia pcheł, ponieważ nie jest on aktualny. To znaczy, że nie kładziesz tej substancji za uszami psa ani na kark, ale raczej podajesz im je w postaci tabletek. Pigułka jest bezpieczna dla wszystkich psów, o ile mają ponad cztery tygodnie i ważą ponad dwa funty. W rzeczywistości Capstar może być również pomocny dla kotów. Nawet jeśli Twój pies lub kot karmi piersią, jest to bezpieczne. Upewnij się jednak, że wybierasz właściwą substancję.

 Jednak w porównaniu z innymi metodami kontroli pcheł, Capstar działa wyjątkowo szybko. Jeśli podasz swojemu psu dawkę Capstar, to w najlepszym przypadku możesz spodziewać się, że zacznie on zabijać dorosłe pchły już 30 minut później. To może zacząć przynosić ulgę Twojemu psu i pomóc mu jak najszybciej poczuć się zdrowo. Capstar został również zaproponowany jako leczenie inwazji robaków, chociaż nie należy tego próbować bez uprzedniej konsultacji z weterynarzem.

 Capstar zawiera składnik „nitenpyram”. Jest to chemiczny „neonikotynoid”, co oznacza, że ​​może blokować zdolność przekazywania wiadomości przez układ nerwowy owadów prowadzących do śmierci. Jest jednak całkowicie bezpieczny dla ssaków, co oznacza, że ​​mogą je bezpiecznie spożywać. Substancja jest następnie przenoszona do pcheł przez krew, co z kolei powoduje, że zaczynają umierać. W ciągu 4-6 godzin od podania Capstar zwykle około 90% pcheł zostaje zabitych. Jednak wciąż istnieje duża szansa na reinfestację i dlatego tak ważne jest, abyś dbał również o ogólny stan zdrowia swojego psa - przez cały czas, ale szczególnie po leczeniu pcheł.

 Należy również zauważyć, że żadna substancja na rynku nie zabija „poczwarek”. Są to pchły w skrystalizowanej formie „jajka”, z której się wykluwają. Musisz przeczesać sierść psa i dobrze ją wykąpać szamponem przeciw pchłom, aby je fizycznie usunąć, i przez pewien czas musisz zapewnić dalsze leczenie.

Przeprowadziliśmy się do nowego domu, w którym wcześniej były psy, a nasz pies dostał te pchły. Użyliśmy capstar dla psów. Działa dobrze, więc mogę polecić capstar.